PočetnaSportNapoliju ne "pomaže" ni Maradona, Veroni bod sa dva igrača manje, Lacio...

Napoliju ne “pomaže” ni Maradona, Veroni bod sa dva igrača manje, Lacio lako sa Salernitanom!

Verona je posle iznenađenja protiv Juventusa uspela da pomuti planove i Napoliju.

U Napulju je bilo 1:1, domaćin je u čast Dijega Armanda Maradone nosio posebno dizajnirane dresove, ali ni to im nije pomoglo da ostvari pobedu.

Već u 13. minutu Đovani Simeone nastavio je svoj “teror” u Seriji A i novim golom doneo vođstvo Veroni.

Ipak, pet minuta kasnije Đovani Di Lorenco izjednačio je rezultat i tako, ispostaviće se, postaviti i konačan rezultat iako je Verona završila meč sa dva igrača manje zbog isključenja Bese u 88. minutu i Kalinića u trećem minutu nadoknade vremena.

Milan ima priliku da u Derbiju dela Madonina pretekne Napoli u slučaju pobede nad Interom.

Lacio je prilično lako savladao Salernitanu u Rimu sa 3:0.

Domaćin je poveo u 31. minutu golom Ćira Imobilea, da bi pet minuta kasnije Pedro udvostručio prednost.

Pogodio je i Luis Alberto u 69. minutu, a Sergej Milinković Savić odigrao je meč do 78. minuta.